Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Lista produktów marki 4 szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki (4 Szpaki) to naturalne kosmetyki przeznaczone do włosów, brody i ciała. Cztery Szpaki to również rodzinna firma, która postawiła jasno określony cel - produkcja prostych i naturalnych, a zarazem funkcjonalnych produktów, które nie zawierają związków chemicznych podrażniających skórę. Mydlarnia produkuje mydła, olejki, peelingi, szampony w kostce.

Cztery Szpaki, wiele naturalnych produktów

Kosmetyki do ciała 4 Szpaki to wyjątkowe produkty, które zapewniają niezwykle łagodną, naturalną pielęgnację. To między innymi rewelacyjne mydła do ciała 4 szpaki, które opierają się na odżywczej mocy roślinnych składników. Ze swoich właściwości regeneracyjnych i pielęgnacyjnych znane są także olejki do ciała 4 Szpaki.

Również kosmetyki do włosów 4 Szpaki dają doskonałe efekty stosowania bez niepotrzebnej chemii. Panie chwalą sobie działanie rewelacyjnego szamponu do włosów w kostce 4 Szpaki, czy naturalnego serum do włosów Cztery Szpaki w trzech wersjach dla różnych porowatości włosów. Te naturalne kosmetyki do włosów sprawiają, że włosy są mocniejsze, zdrowsze, gęstsze, lśniące i pełne ekstra objętości. To zasługa najlepszych składników pozyskiwanych z zaufanych źródeł. Także kosmetyki dla mężczyzn 4 Szpaki są flagowymi produktami marki. Typowo męskie mydła do włosów i zarostu, a także do ciała oraz odżywcze olejki do brody świetnie sprawdzają się w codziennej pielęgnacji męskiej urody.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

ZEROWASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

MARKI AVOCADO VEGAN: BISTRO / SPOT  / SWEET / SHOP / STORE & MORE / CATERING