Aktywne filtry

Odkryj bogactwo roślinnych smaków w kategorii "Tofu i Tempeh", gdzie znajdziesz wyjątkowe tofu, w różnych wariantach smakowych, idealne na patelnię, na grilla czy do sałatek. W tej kategorii znajdziesz także tofu miękkie, idealne do deserów. Delikatna konsystencja i neutralny smak tego tofu sprawiają, że świetnie nadaje się do przygotowywania słodkich przysmaków, jak musy, serniki czy kremy. Pozwala ono na eksperymentowanie w kuchni, tworząc lekkie, kremowe i pełne smaku desery.

Na szczególną uwagę, według nas zasługuje tempeh z firmy "Doktor Tempeh" to prawdziwa perełka, stworzona z pasją i starannością. Jego intensywny smak, a także chrupiąca struktura sprawiają, że idealnie komponuje się z różnorodnymi daniami. Jest dostępny w dwóch wersjach dymionej i pieprzowej. Trzeba go spróbować.

❄️ Produkty w tej kategorii są wrażliwe na temperaturę - wysyłamy je z wkładami chłodniczymi. ❄️

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING