Filtruj według

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 40,00 zł

Aktywne filtry

Well being - dosłownie dobre samopoczucie. Olejki eteryczne, których skład w 100% jest naturalny, są pozyskiwane z roślin, najczęściej liści lub pędów. Posiadają one bardzo szerokie zastosowanie oraz mogą bardzo korzystnie wpłynąć na nasze samopoczucie, m.in. pomóc się nam zrelaksować lub przyczynić się do poprawy naszego zdrowia, np. pomóc przy infekcjach górnych dróg oddechowych, załagodzić ból głowy, a nawet leczyć stany zapalne skóry.
W tej kategorii znajdziesz również relaksujące kadzidła, pala santo oraz świeczki sojowe firmy Avocado, w których stworzenie włożyliśmy całe swoje serce, aby móc zagościć w waszych domach i tworzyć cudowną atmosferę.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING