Aktywne filtry

Odkryj naszą szeroką gamę wegańskich słodyczy, w tym dosłownie wszystko, czego dusza zapragnie. Część produktów dostępna jest na wagę, pozwalając Ci kupować dokładnie tyle, ile chcesz.

Znajdziesz tutaj pyszne ciastka, rozkoszne czekolady w różnych smakach i kształtach, w tym wyjątkowe batony FIZI, bezglutenowe, na bazie daktyli i orzechów - uważane przez nas za najlepsze na świecie. W naszej ofercie nie brakuje również tradycyjnych krówek, delikatnych mochi, lizaków oraz czekoladowych smarowideł, które rozpływają się w ustach.

Zanurz się w słodkim świecie naszej kategorii "Słodycze" i ciesz się niezliczonymi możliwościami, które zaspokoją Twoje największe łakomstwa!

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING