Pokazano 1-12 z 98 pozycji

Aktywne filtry

Słodycze typu wege

Nawet najbardziej rygorystyczne diety dopuszczają spożywanie tzw. produktów rekreacyjnych, czyli być może nie najlepszych z dietetycznego punktu widzenia, ale na pewno bardzo dobrych dla własnego samopoczucia przekąsek. W dobrej diecie są one właściwie niezbędne, ponieważ pozwalają zachować odpowiedni balans i sprawiają, że zdecydowanie łatwiej jest wytrwać we własnych postanowieniach. Słodycze wege to znakomity wybór, nie tylko jeśli chodzi o walory smakowe, ale również skład. Zdecydowanie warto sięgać od czasu do czasu po ulubione przekąski, jednak najlepiej wybierać wówczas coś, co poza sprawieniem przyjemności dostarczy także cennych wartości odżywczych.

Wege ciastka owsiane, naturalna czekolada

W naszej ofercie można znaleźć m.in. wege ciastka owsiane, które są nie tylko wyjątkowo smaczne, ale również stanowią cenne źródło białka oraz błonnika pokarmowego. Ten ostatni składnik bardzo pozytywnie wpływa na nasz układ pokarmowy, wspomagając proces trawienia oraz regulując pracę jelit. Ciastka dostępne są w wersji ze smacznymi dodatkami, które dodatkowo wzbogacają smak oraz wartości odżywcze. Prawdziwym hitem jest u nas również naturalna czekolada – dostępna z dodatkami lub bez. Smacznym i zdrowym składnikiem do domowych deserów będzie też krem czekoladowy bio słodzony stewią i erytrytolem. Niezależnie od podjętego wyboru można cieszyć się wspaniałym smakiem ulubionej przekąski bez obaw o skład, ponieważ nasze czekolady nie zawierają białego cukru.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

ZEROWASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

MARKI AVOCADO VEGAN: BISTRO / SPOT  / SWEET / SHOP / STORE & MORE / CATERING