Aktywne filtry

Zanurz się w świat serów wegańskich w naszej kategorii "Sery"! Oferujemy ogromny wybór serów, od klasycznych smaków, po wyjątkowe i zdrowe propozycje.

Klasyczne sery Violife z pewnością zadowolą miłośników tradycyjnych smaków serowych, dostępne w różnych wariantach, od gładkich po delikatnie pikantne. Jeśli szukasz nowych doznań, sięgnij po sery SERIO - stworzone na bazie łubinu, lub Wegesiostry na bazie nerkowców - to nie tylko smak, ale również zdrowie w każdym kawałku.

W naszej kategorii "Sery" znajdziesz także serki do smarowania, bloki serowe do krojenia, sery w plastrach, mozzarellę… Bez względu na to, czy szukasz czegoś na kanapki, do sałatek czy do zapiekanek - mamy szeroki wybór, który zaspokoi Twój kulinarny apetyty.

❄️ Produkty w tej kategorii są wrażliwe na temperaturę - wysyłamy je z wkładami chłodniczymi. ❄️

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING