Aktywne filtry

W kategorii "Dodatki do pieczenia" znajdziesz szeroki wybór składników, które podkreślą smak i aromat Twoich wypieków. W naszej bogatej ofercie znajdziesz m.in. proszek do pieczenia, cukier waniliowy, śmietan fix, pektynę, drożdże instant, zamienniki jajka, agar, laski wanilii, kandyzowane skórki, cukier żelujący oraz krople słodzące o różnych smakach.

Te wysokiej jakości dodatki są niezbędne podczas przygotowywania różnorodnych wypieków, ciast, ciastek, chleba i innych pyszności. Dodają one nie tylko wyjątkowego smaku, ale także nadają strukturę i konsystencję Twoim potrawom. Wszystkie produkty w tej kategorii są wegańskie, co oznacza, że możesz cieszyć się nimi, dbając jednocześnie o swoje wartości żywieniowe.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING