Aktywne filtry

Odkryj pełen smaku i korzyści zdrowotnych świat kiszonek i zakwasów. Tutaj znajdziesz szeroki wybór kiszonych warzyw, w tym nasze autorskie specjały, takie jak kimchi i kiszona rzodkiewka. Każdy z tych produktów jest ręcznie robiony, dbając o najwyższą jakość i tradycyjne receptury.

Kimchi, pochodzące z koreańskiej kuchni, to mieszanka kiszonej kapusty z aromatycznymi przyprawami, która nie tylko smakuje wybornie, ale także korzystnie wpływa na zdrowie układu pokarmowego. Nasza kiszonka rzodkiewkowa natomiast to idealna przekąska, pełna witamin i probiotyków.

Dodaj kiszonki do swoich dań głównych, kanapek, sałatek lub korzystaj z nich jako zdrowej przekąski. Dzięki nim Twoje posiłki nabiorą wyjątkowego smaku i wartości odżywczych.

❄️ Produkty w tej kategorii są wrażliwe na temperaturę - wysyłamy je z wkładami chłodniczymi. ❄️

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING