Aktywne filtry

Rozkoszuj się naturalnymi smakami z kategorii "Owoce Suszone", gdzie znajdziesz nie tylko klasyczne owoce suszone, ale także delikatne owoce liofilizowane oraz te owiane czekoladową poświatą.

Nasza oferta obejmuje soczyste rodzynki, słodkie banany, kwaśne żurawiny i wiele innych. Dla miłośników intensywnych smaków mamy także owoce liofilizowane, które zachowują pełnię aromatu i składników odżywczych.

Jeśli pragniesz czegoś słodkiego, zanurz się w świecie owoców suszonych w czekoladzie. Połączenie słodyczy owoców z aromatem czekolady to prawdziwa uczta dla podniebienia.

Owoce suszone to nie tylko pyszna przekąska, ale także źródło składników odżywczych, takich jak witaminy i błonnik. Dodaj je do musli, deserów, czy też po prostu delektuj się ich smakiem prosto z opakowania.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING