Aktywne filtry

Smaczne i zdrowe napoje roślinne

Z roku na rok przybywa osób, które z powodów zdrowotnych lub światopoglądowych rezygnują ze spożywania mleka i jego przetworów. Z myślą o nich, proponujemy pyszne i bogate w cenne składniki odżywcze napoje roślinne. Z powodzeniem zastąpią one mleko w codziennej diecie. Wybierać można pośród wariantów owsianych, kokosowych, ryżowych i migdałowych. Oferujemy także doskonałe kremy do gotowania lub pieczenia, które sprawdzą się do zup, sosów i deserów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą produktów.

Napój owsiany — doskonała alternatywa dla mleka

Roślinne zamienniki mleka mogą nie tylko dorównywać mu smakiem, ale także wyróżniać się dobrym składem. Stanowią one również źródło cennych dla zdrowia mikroelementów! Napój owsiany to bogactwo witamin i minerałów, które urozmaicą codzienną dietę. Stworzy znakomity duet zarówno z płatkami śniadaniowymi, jak i poranną kawą! W naszej ofercie proponujemy go również w wariancie dla baristów. Specjalna formuła sprawia, że konsystencją nie odstaje od prawdziwego mleka. Dzięki temu doskonale się pieni, tworząc bazę do latte lub pysznego cappuccino. Polecamy go więc zwłaszcza miłośnikom kawy!

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING