Aktywne filtry

Wysokiej jakości kasza bio

Nasze kasze pozyskujemy od wielu lokalnych dostawców. Znajdziecie tutaj takie klasyki, jak gryka czy jaglana, aż po kuskus izraelski, a na komosie ryżowej, w wielu kolorach, skończywszy. Wyróżniają się one najlepszym pochodzeniem i najwyższą jakością ziaren. Stanowią podstawę tworzenia potraw jarskich, a także klasycznych propozycji kulinarnych kuchni polskiej. Zawierają ponadto wiele cennych dla zdrowia minerałów i mikroelementów. Bombą witaminową jest choćby ciesząca się coraz większym uznaniem smakoszy kasza bulgur. Uzupełnienie diety o ten składnik to dobra alternatywa dla makaronów czy ziemniaków.

Jaką eko kaszę oferujemy?

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna w zdrowej diecie jest różnorodność składników komponowanych posiłków. Właśnie dlatego oferujemy szeroki wybór kasz o rozmaitych smakach i właściwościach. Proponujemy m.in. takie produkty, jak znana wszystkim kasza pęczak w korzystnej cenie. Dostępne są też odmiany o nieco drobniejszej strukturze. Sporą popularnością wśród wielbicieli zdrowych produktów cieszy się także kasza gryczana bio, którą wyróżnia szereg pozytywnych właściwości zdrowotnych. Doskonały smak oferowanych produktów zapewnia współpraca z naszymi zaufanymi dostawcami. Do wyboru jest też wiele odmian, które stanowią bazę domowych wypieków i deserów — np. kasza jaglana eko. Stanowi ona właściwy wybór dla wszystkich osób dbających o prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING