Aktywne filtry

Mąka kokosowa oraz inne zdrowe zamienniki bio

Niewiele osób wie, że oprócz popularnych mąk z ziaren zbóż, produkowane są także mąki z orzechów czy owoców. Są one doskonałą opcją dla osób na diecie redukcyjnej, ponieważ dostarczają sporych ilości błonnika pokarmowego. Stanowią też naturalne źródło cennych witamin i są niskokaloryczne. Właśnie dlatego takie produkty, jak mąka kokosowa, bananowa czy konopna bio są zdrowym wyborem. Znajdują one zastosowanie do różnego rodzaju wypieków, zup i sosów. Sprawdzą się także jako dobry zamiennik mąki zbożowej dla osób z nietolerancją glutenu.

Zdrowe mąki do wypieku chleba wege

W naszej ofercie znajdziecie doskonałe produkty do wypieku chleba, ciast, ciastek , a także przygotowania naleśników i placków. Proponujemy między innymi mąki ekologiczne pochodzące od sprawdzonych dostawców. Mąki ryżowe, kokosowe, bananowe oraz konopne mogą być doskonałą bazą do wypieku chleba wege lub innego domowego pieczywa. Będą stanowiły więc ważny punkt na liście zakupów każdego jarosza! Z uwagi na gęstą konsystencję można łączyć je również z innymi rodzajami mąk zbożowych, zapewniając wypiekom niepowtarzalny smak i aromat.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING