Aktywne filtry

Makaron tradycyjny oraz bezglutenowy

Jest popularnym elementem kuchni włoskiej, której zawdzięczamy wiele odmian makaronu: od klasycznych nitek spaghetti, aż po rurki penne. Stanowi nie tylko podstawę wielu dań, ale i częsty dodatek do zup. Jest bogatym źródłem minerałów i składników odżywczych, dzięki czemu cieszy się popularnością na talerzach całego świata. Bezglutenowy makaron będzie idealnym uzupełnieniem jadłospisu nie tylko dla alergików, ale również osób chorujących na celiakię. Planowanie diety bezglutenowej będzie łatwiejsze za sprawą zróżnicowanej oferty naszego sklepu. Przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę makaronów pszennych, gryczanych oraz innych bezglutenowych. Wszystko w takich ilościach, jak potrzebujesz.

Makaron orkiszowy — zalety

W skład produktów wchodzą wyłącznie naturalne składniki. Do produkcji wykorzystuje się różne rodzaje ziaren, dzięki czemu smak makaronu może zadowolić upodobania smakowe klientów. Jedną z popularnych odmian jest makaron orkiszowy cieszący się uznaniem za sprawą prozdrowotnych właściwości. Orkisz to częsty element codziennej diety osób, które chcą obniżyć poziom złego cholesterolu. Podobnie, jak makaron ryżowy bezglutenowy, stanowi źródło błonnika, co wpływa znacząco na pracę układu pokarmowego. W naszej ofercie posiadamy wiele typów ekologicznych półproduktów.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING