Pokazano 1-12 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Jedyna taka pasta orzechowa

Nie tylko z uwagi na brak mięsa, ale również pozostałych produktów odzwierzęcych, dieta wegańska wymaga wprowadzenia innych źródeł pełnowartościowego białka. Idealnym sposobem na dostarczenie do organizmu tego makroskładnika może być dostępne w naszej ofercie, a produkowane przez markę Krukam masło orzechowe. Proponujemy je w postaci czystej lub z różnymi dodatkami. Pierwsze z nich powstaje w 100% z rozdrobnionych do kremowej konsystencji prażonych nerkowców, orzechów arachidowych, włoskich czy laskowych, a także migdałów lub sezamu. W zależności od upodobań każdy może znaleźć więc coś dla siebie. W naszej ofercie znajduje się jednak również coś dla prawdziwych smakoszy, czyli pasta orzechowa z rozmaitymi dodatkami – słonym karmelem, daktylami lub czekoladą. To prawdziwa wegańska uczta, na którą zapraszamy nie tylko wegan…

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

ZEROWASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

MARKI AVOCADO VEGAN: BISTRO / SPOT  / SWEET / SHOP / STORE & MORE / CATERING