Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 24,00 zł

Aktywne filtry

 "Pasty i Smarowidła Wytrawne" - miejsca, gdzie znajdziesz szeroki wybór smakowitych past i smarowideł, podzielonych na dwie podkategorie: lodówkowe i bezlodówkowe.

W podkategorii lodówkowych past i smarowideł, czeka na Ciebie bogactwo konsystencji i smaków. Różnorodność pasztetów, humusów, past grzybowych oraz wegańskich wersji past "łososiowych" i z "tuńczyka". To idealne smarowidła do kanapek i sałatek.

Natomiast w podkategorii bezlodówkowych past i smarowideł, znajdziesz pasty w wygodnych opakowaniach gotowe do użycia w dowolnym momencie i miejscu. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i szybkość przygotowania smacznych przekąsek. Idealne do zabrania w podróż.

Wszystkie produkty w tej kategorii są przygotowane w sposób wegański, bez dodatku produktów pochodzenia zwierzęcego. To doskonała opcja dla miłośników wytrawnych smaków, którzy szukają zdrowych i pełnowartościowych alternatyw.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING