Aktywne filtry

Orzechy na wagę

Orzechy mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie, dzięki wysokiej zawartości białka i dobrych tłuszczy. Co więcej, dostarczają organizmowi wielu cennych witamin, takich jak B6, C, E czy K. Są ponadto źródłem wapnia, żelaza oraz sodu. To te elementy decydują, że pomimo stosunkowo wysokiej kaloryczności, dostępne w naszej ofercie orzechy na wagę są i zawsze będą znakomitym wyborem żywieniowym dla wszystkich. Dietetycy nie mają wątpliwości, że powinny po nie sięgać nawet osoby starające się zrzucić parę zbędnych kilogramów. Proponowane przez nas orzechy na wagę świetnie komponują się z sałatkami i koktajlami. Zjedzenie garści tych nasion nawet na redukcji wagi – zachowując przy tym ujemny bilans kaloryczny – uzupełni dietę w wartościowe składniki. '

Orzechy nerkowca

Dzięki szerokiemu asortymentowi, nasi klienci mogą zdecydować się na zakup jednego z najchętniej wykorzystywanych w wegańskiej kuchni typów nasion. Mianowicie na orzechy nerkowca, które świetnie sprawdzą się w wielu wariantach kulinarnych. Dodane do ciast lub użyte w formie posypki do deserów nie tylko znacząco podniosą ich wartości odżywcze, ale także poprawią walory smakowe. Orzechy nerkowca zarówno surowe, jak i poddane obróbce wpłyną także na ogólną estetykę dania. Jak zostało wspomniane, nerkowce mają bardzo szerokie zastosowanie, dlatego można ich użyć również do dań wytrawnych – wpasują się zwłaszcza w potrawy kuchni azjatyckiej. Zachęcamy jednak do otwarcia się na nowe doznania smakowe i eksperymentowania z różnymi rodzajami orzechów.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING