Świadomy styl życia – Zero Waste


Trash Hero World ustanowiło Luty jako miesiąc Zero Waste, idealnie się składa, bo przecież nasi klienci na co dzień wybierają świadomie!

Dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę bez odpadów, przychodzimy z garścią informacji.

Czym jest Zero Waste?

Zero waste to styl życia, w którym codziennie podejmujemy świadome decyzje. Decyzje, które mają wpływ nie tylko na nasze życie, ale przyszłość planety-fauny i flory otaczającej nas na co dzień.

Według Zero Waste International Alliance, zero waste ma prowadzić do zmiany stylu życia i praktyk, dzięki którym uda się systematycznie unikać i eliminować ilość i toksyczność odpadów i materiałów, chronić i odzyskiwać wszystkie zasoby, a nie spalać je lub zakopywać.

Celem Zero waste jest wyeliminowanie zagrożeń dla zdrowia planety, ludzi, zwierząt lub roślin.”

Czytaj więcej
W kategorii:
Tagi:

Międzynarodowy Dzień Bez Mięsa


Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień bez Mięsa, dla większości z Was i dla nas to codzienność, ale chcemy szerzyć wiedzę i świadomość o dobroczynnych skutkach rezygnacji z mięsa i produktów odzwierzęcych.

Dlatego z tej okazji postanowiliśmy przyjść do Was z garścią ciekawostek!

Czytaj więcej
W kategorii:
Tagi:

Avocadowy prezentownik


Grudzień rozgościł się na dobre! Ten rok powoli dobiega końca – co nas bardzo cieszy. Bo kolejny przyniesie dużo dobrych rzeczy. Jak już mogliście zobaczyć na naszych profilach facebookowych – powstaje w centrum Gdańska nowe Avocado. Nasza rodzina powiększy się o mini bistro w samym środku pięknego Gdańska! Jesteśmy bardzo podekscytowani!

Szalona świąteczna gorączka przygotowań dopadła wiele osób. Czy aby na pewno warto tak pędzić? Zatracamy w pośpiechu magię grudniowych przygotowań i radość z obdarowania siebie oraz bliskich pięknymi chwilami, uwagą.

Stąd z naszej strony pomysł by odciążyć Was chociaż w jednym z tych tematów. Już w październiku pojawiały się pytania, czy planujemy przygotować tematyczne zestawy prezentowe. Trochę pogłówkowaliśmy i popytaliśmy Was w naszych sklepach i tak oto powstała nasza fantastyczna oferta boxów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. A żeby było mało – nie tylko Avocado Shop i Store&more ma coś do zaoferowania – ale również Avocado Spot.

Czytaj więcej
W kategorii:
Tagi: