Butelka Bamboo Yoga large niebieska

155,00 zł
Brutto
Opis
BUT.BAM.YOG.LARG.BL
Nowy produkt
Ilość
Dostępny

  • Najwyższa jakość ekologicznych i naturalnych produktów! Najwyższa jakość ekologicznych i naturalnych produktów!
  • Zakupy odbierzesz osobiście w Gdyni lub kurier dostarczy je jak najszybciej do Ciebie! Zakupy odbierzesz osobiście w Gdyni lub kurier dostarczy je jak najszybciej do Ciebie!
  • Pakujemy przesyłki w surowce z odzysku. Poddasz je łatwo recyklingowi. Pakujemy przesyłki w surowce z odzysku. Poddasz je łatwo recyklingowi.
  • Zamówienie możesz zwrócić do 14 dni! Zamówienie możesz zwrócić do 14 dni!

Butelka wielokrotnego użycia Not Just Bamboo YOGA LARGE jest jedyna w swoim rodzaju – wykonana ręcznie z jednej części bambusa. Każda butelka wykonana z innego kawałka drewna jest autentyczna i unikatowa. Zachowując swoją naturalną strukturę, rozmiar i wagę jest idealnie niedoskonała i wyjątkowa – jest po prostu naturalna.

Butelka została zaprojektowana w Kopenhadze w Danii. W zestawie silikonowy korek, który zapewnia butelce szczelność (wytrzymuje wysokie temperatury). Korek jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, nie zawiera BPA (bisfenolu A) oraz innych potencjalnie szkodliwych substancji jak PCV i czy ftalany.

Butelka oraz korek są łatwe w czyszczeniu. Zalecamy aby butelka (bambus) była myta ręcznie.

Pojemność: 380ml

Wymiary: 220mm ∅ max 68mm

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

ZEROWASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

MARKI AVOCADO VEGAN: BISTRO / SPOT  / SWEET / SHOP / STORE & MORE / CATERING