Aktywne filtry

Aromatyczna herbata na wagę

Proponujemy szeroki wybór doskonałych herbat o unikatowych aromatach. W ofercie znajdzie się nie tylko popularna i lubiana czarna herbata na wagę, ale także jej inne odmiany. Wśród nich dostępne są między innymi herbaty zielone, czerwone, a także tradycyjna japońska Matcha lub Yerba Mate. Nasza propozycja to raj dla miłośników smacznych i zdrowych naparów! Doskonałej jakości zioła i herbata na wagę to również dobry pomysł na prezent. Wszystkie produkty zawijamy w ekologiczne opakowania, dzięki czemu podlegają łatwemu recyklingowi. Herbata na wagę zachęca do spróbowania nowych smaków i aromatów gorących napojów. Stanie się ona niezbędnym dodatkiem do śniadań, lub kolacji.

Czystek ekologiczny i inne zioła lecznicze

Oprócz aromatycznych herbat oferujemy także różne mieszanki ziół o właściwościach leczniczych. Mogą nie tylko doskonale smakować, ale także w naturalny sposób redukować znane dolegliwości. Napar z mięty to sprawdzona pomoc na problemy trawienne, a melisa skutecznie wycisza i koi układ nerwowy. W ofercie posiadamy także najwyższej jakości czystek ekologiczny, który wykazuje pozytywny wpływ na ogólną kondycję organizmu. Stanowi ponadto bogate źródło polifenoli. Regularne suplementowanie naparu z czystka poprawia odporność organizmu, co jest niezwykle istotne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING