Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Wege przekąski — bogata oferta zdrowych smakołyków

Każdy z nas lubi od czasu do czasu coś pochrupać! Warto jednak zwracać uwagę na to, by były to produkty bazujące na naturalnych składnikach. Nie tylko zaspokoją one nasz apetyt na słodycze, ale także uzupełnią dietę o cenne dla zdrowia mikroelementy. W tej kategorii proponujemy najwyższej jakości wege przekąski. Są one bogatym źródłem witamin i minerałów. Przede wszystkim jednak wyróżniają się doskonałym smakiem, któremu nikt się nie oprze! Wśród słodkości znaleźć można między innymi bakalie w czekoladzie oraz zdrowe żelki pozbawione rafinowanego cukru i żelatyny, a także wiele innych oryginalnych smakołyków. Zachęcamy do przeglądania listy produktów.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

LESS WASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

AVOCADO VEGAN:  BISTRO / SPOT / PESTKA / SHOP / STORE & MORE / ONLINE / CATERING