Pokazano 1-12 z 254 pozycji

Aktywne filtry

Zero waste – naturalne produkty na wagę

Jednym z założeń współczesnego ruchu zero waste jest maksymalne ograniczenie produkcji złych odpadów, dlatego w naszym sklepie dostępna jest żywność na wagę. Dzięki temu można przyjść do nas z własnym pojemnikiem, unikając w ten sposób konieczności zużycia kolejnego plastikowego opakowania. Jeśli natomiast zamawiacie produkty przez internet, również nie ma się o co martwić, ponieważ wysyłamy je w ekologicznych boxach. Wierzymy, że właśnie takimi małymi kroczkami wspólnie możemy pomóc naszej planecie…

Smakowita żywność na wagę

Ekologiczny tryb życia to nie tylko rozsądne gospodarowanie odpadami czy zasobami naturalnymi, ale również sięganie po odpowiednie produkty żywieniowe. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości żywność, z której w łatwy sposób można wyczarować niezwykle smaczne potrawy. W tej zakładce umieszczamy produkty na wagę, takie jak strączki, makarony, bakalie czy zboża. Dysponujemy także pysznymi przekąskami, mieszankami przyprawowymi oraz substancjami słodzącymi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

ZEROWASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

MARKI AVOCADO VEGAN: BISTRO / SPOT  / SWEET / SHOP / STORE & MORE / CATERING