Pokazano 1-12 z 227 pozycji

Aktywne filtry

Zero waste – naturalne produkty na wagę

Jednym z założeń współczesnego ruchu zero waste jest maksymalne ograniczenie produkcji złych odpadów, dlatego w naszym sklepie dostępna jest żywność na wagę. Dzięki temu można przyjść do nas z własnym pojemnikiem, unikając w ten sposób konieczności zużycia kolejnego plastikowego opakowania. Jeśli natomiast zamawiacie produkty na wagę przez Internet, również nie ma się o co martwić, ponieważ wysyłamy je w ekologicznych boxach. Wszystkie zamówione artykuły przychodzą więc do Was estetycznie zapakowane i odpowiednio zabezpieczone. Żywność na wagę, to wysokiej jakości artykuły, które sprawią, że Wasze kuchnie staną się bardziej ekologicznie. Redukują one straty jedzenia, a także pozwalają lepiej planować posiłki. Produkty na wagę to doskonały sposób na to, by korzystać ze zdrowych, świeżych produktów, troszcząc się o środowisko. Wierzymy, że właśnie takimi małymi kroczkami wspólnie możemy pomóc naszej planecie!

Smakowita żywność na wagę

Ekologiczny tryb życia to nie tylko rozsądne gospodarowanie odpadami czy zasobami naturalnymi, ale również sięganie po odpowiednie produkty żywieniowe. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości żywność na wagę, z której w łatwy sposób można wyczarować niezwykle smaczne potrawy. Jest to także doskonały sposób na oszczędzanie – zamiast kupować duże opakowania produktów, których i tak nie potrzebujecie, otrzymacie dokładnie tyle, ile zamierzacie zużyć. Produkty na wagę można przechowywać według własnego uznania, co pozwala lepiej zorganizować przestrzeń w kuchni. Artykuły sypkie w szklanych pojemnikach ułatwiają gotowanie oraz estetycznie wyglądają na półkach. W tej zakładce umieszczamy produkty na wagę, takie jak strączki, makarony, bakalie czy zboża. Dysponujemy także pysznymi przekąskami, mieszankami przyprawowymi oraz substancjami słodzącymi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach

Avocado Vegan Online

 

ZEROWASTE

Głęboko wierzymy, że wybierając ekologiczne alternatywy przyczyniamy się do dbania o naszą planetę. Znajdziecie u nas produkty na wagę do własnych pojemników, by ograniczyć ilość produkowanych śmieci.

MISJA

Roślinnie i bez krzywdy dla innych. Naszym celem jest troska o ludzi, zwierzęta oraz otaczający świat. Drobnymi wyborami czynimy wielką zmianę!

JAKOŚĆ

Kosmetyki, chemia gospodarcza oraz jedzenie sprawdzone przez nas. Chcemy się dzielić tym, co sami lubimy.

NASZE SKLEPY

Avocado Vegan Shop

Avocado Vegan Store & More

 


 

Loga pozostałych marek Avocado

 

MARKI AVOCADO VEGAN: BISTRO / SPOT  / SWEET / SHOP / STORE & MORE / CATERING