Avocado Vegan

previous arrow
next arrow
Slider

Grudzień rozgościł się na dobre! Ten rok powoli dobiega końca – co nas bardzo cieszy. Bo kolejny przyniesie dużo dobrych rzeczy. Jak już mogliście zobaczyć na naszych profilach facebookowych – powstaje w centrum Gdańska nowe Avocado. Nasza rodzina powiększy się o mini bistro w samym środku pięknego Gdańska! Jesteśmy bardzo podekscytowani!

Szalona świąteczna gorączka przygotowań dopadła wiele osób. Czy aby na pewno warto tak pędzić? Zatracamy w pośpiechu magię grudniowych przygotowań i radość z obdarowania siebie oraz bliskich pięknymi chwilami, uwagą.

Stąd z naszej strony pomysł by odciążyć Was chociaż w jednym z tych tematów. Już w październiku pojawiały się pytania, czy planujemy przygotować tematyczne zestawy prezentowe. Trochę pogłówkowaliśmy i popytaliśmy Was w naszych sklepach i tak oto powstała nasza fantastyczna oferta boxów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie. A żeby było mało – nie tylko Avocado Shop i Store&more ma coś do zaoferowania – ale również Avocado Spot.

Boxy prezentowe

Mamy do wyboru aż sześć wariantów prezentów – każdy zgoła o innym profilu. Liczymy, że znajdziesz coś dla siebie.

SURPRISE BOX
Prezent dedykowany zaczynającym swoją przygodę ze zdrową żywnością. Zestaw w imię „zaskocz, by oczarować”. Zaskakujący mix produktów, który rozbudzi ciekawość i zachęci by poszukać więcej informacji o roślinnym jedzeniu czy życiu zero waste.

WELL-BEING BOX
Po grudniowej gorączce każdemu należy się wytchnienie. Mając wolną godzinę, czy wieczór, z produktami tego boxa można się solidnie odprężyć. Nabrać dystansu, dać się pochłonąć pysznym nutą herbaty i stać się rozkochanym w naszej aromatycznej świecy.

ZERO WASTE STARTER BOX
Nasz absolutnie ulubiony – niezbędnik początkującego zero waste pasjonata. Produkty dobraliśmy w taki sposób, by zatroszczyć się, o możliwie, jak największą ilość sektorów życia osoby, która chce zmienić swoje nawyki i zacząć świadomiej podchodzić do funkcjonowania w imię idei zero waste.

BEAUTY BOXY
Dwie wyjątkowe propozycje prezentów świątecznych, których myślą przewodnią, jest szeroko rozumiane dbanie o swoje ciało. Głęboko wierzymy, że zasługuje ono na wszystko, co najlepsze, gdyż każdego dnia skutecznie daje nam możliwości doświadczania piękna i trosk życia.

1.BEAUTY SMALL BOX

2.BEAUTY BOX

PREMIUM BOX
Perełka, prezent na wypasie, właściwie PREZENCISKO! Box wyjątkowy, zawierający tak wiele dobroci, że aż głowa boli. I tęczowa kawa, słodycze, dżemik, bakalie, kosmetyki, no po prostu, czego dusza zapragnie. Wszystko spakowane w eko pudełko – czeka na kogoś, kto przygarnie i doświadczy dobroci.

Więcej informacji oraz jak dokonać zamówienia:

KLIKNIJ TUTAJ

Po zestawy kawowe zapraszamy do Avocado SPOT . Znajdziecie w nich: